Polski English PCK na Facebook.com PCK w portalu nasza-klasa
  • SPRAWOZDANIA
  • APELE
  • OGŁOSZENIA
  • PRACA
  • przetargi
  • WYDAWNICTWA

Koncert PCK 2016

Koncert PCK »


Koncert PCK 2017 

W dniu 10.05.2017r. odbył się "Koncert PCK."Zorganizowany został przez Śląski Oddział Okręgowy PCK w Katowicach, w Mieście Ogrodów-Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek.

Otwarcie Koncertu dokonała orkiestra górnicza przy KWK Szczygłowice, wykonując kilka utworów górniczych oraz hymn PCK.

W koncercie wystąpił Kabaret. Łowcy B w składzie Bartosz Góra, Bartosz Gajda, Sławomir Szczęch, Maciej Szczęch.

Łowcy sami bawią się tym, co robią na scenie, doprowadzając publiczność do ekstazy śmiechu. W swoich działaniach są niezwykle autentyczni, dlatego zjednują sobie każdego widza. Mają bardzo szerokie zainteresowania, co przekłada się bezpośrednio na kabaret – w spektaklach wykorzystują swoje umiejętności muzyczne, plastyczne, używają akrobacji oraz elementów pantomimy. Nie boją się niczego – ciągle eksperymentują i poszukują, wciągając innych do zabawy.

Ich sukces jest ogromnym fenomenem - są po prostu niepowtarzalni.

Następnym wykonawcą był Cygański Teatr Muzyczny Terno w składzie: Edward Dębicki - akordeon
Agnieszka Gołędziewska - skrzypce
Stanisław Dębicki - gitara
Tadeusz Brzeziński „Vinetou” - gitara, śpiew
Weronika Szen - śpiew, skrzypce
Bożena Siwak „Jasira” - śpiew
Emanuel Brzeziński „Sułtan” - śpiew
Krystian Jaworski „Martin” - śpiew
Kasia Brzezińska - śpiew
Beata Brzezińska - śpiew

Muzyka, taniec i śpiew tak najkrócej można opisać ich sceniczne działania, które zawsze spotykają się z pozytywnym przyjęciem przez widzów. Tak też było w Katowicach, gdzie publiczność aktywnie włączyła się do zabawy i nagradzała występy naszych gości gromkimi brawami. Całości dopełniły piękne stroje.  Było to niezwykle barwne, dynamiczne, doskonale wyreżyserowane widowisko.

Koncert był poprowadzony przez Panią Helenę Kupkę- Dyrektora Śląskiego Oddziału Okręgowego PCK.

Na koncert PCK przybyli goście zaproszeni z władz lokalnych oraz przedstawiciele firm i zakładów woj. śląskiego. Koncert PCK był wyrazem podziękowania dla działaczy, honorowych krwiodawców, pracowników PCK oaz sponsorom i sympatykom PCK. Pozyskane środki finansowe z koncertu zostaną przekazane na działalność statutową, a w szczególności zorganizowaniu kolonii letnich dla dzieci z rodzin będących w trudnej sytuacji.

Z naszych obserwacji i rozmów wynika, iż Koncert PCK przypadł wszystkim gościom do gustu, czego dowodem była kilkunastominutowa owacja na stojąco.

Serdecznie dziękujemy za udział w Koncercie PCK.

0

0

Koncert PCK 2016 

W dniu 13.05.2016r. odbył się "Koncert PCK. "zorganizowany przez Śląski Oddział Okręgowy PCK  w  Katowicach. W koncercie wystąpił: Conrado Yanez  pochodzący z Filipin, laureat programu Must Be The Music, który wykonał kilka utworów na motywach przebojów Louisa Armstronga.

Jego głos jest świetny, mocny, przejmujący. Na scenie towarzyszyła Conrado też jego córka Oliwia. Śpiewali Razem. Dla Conrado to jedne z najpiękniejszych chwil w życiu. Conrado Yanez swoim występem zaskoczył wszystkich.

Następnym wykonawcą był „Kabaret pod Wyrwigroszem” Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. W  programie Kabaretu  można było usłyszeć skecze, monologi i piosenki.

Koncert był poprowadzony przez Panią Helenę Kupkę. Dyrektora Śląskiego Oddziału Okręgowego PCK. Na koncert PCK przybyli zaproszeni goście z władz lokalnych oraz przedstawiciele firm i zakładów woj. śląskiego. Koncert PCK był  poświęcony wszystkim osobom  najbardziej potrzebującym pomocy.                        

Z naszych obserwacji i rozmów wynika, iż Koncert PCK przypadł wszystkim gościom do gustu, czego dowodem była kilkunastominutowa owacja na stojąco.

Wersja do druku